Rama: Ja kush më urdhëroi të shkoj tek Çani!

Kryeministri i vendit Edi Rama, do të rikthehet sonte pas disa vitesh në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit.

Gazetari dhe kryeministri prej vitesh duket se nuk kishin raporte të mira me njëri-tjetrin, dhe Çani ka qenë një kritik i ashpër i qeverisë së tij.

Por kryeministri Rama përmes një postimi në facebook ka zbuluar se kush e “urdhëroi” të merrte pjesë në Zonë e Lirë.

LEXO DHE :  Rama publikon apelin e Erdogan: Po të bëhemi bashkë, e ngejmë Shqipërinë në këmbë!

‘Sonte pas shumë motesh do rishfaqem me urdhër nga lart, dmth nga Endri Fuga, në Zonën e Lirë të Arian Çanit’, shkruan Rama në Facebook./ dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.