Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama ironi me Bashën: Berisha theu rekordin në not, ai me të ecur, nuk do timon por...

Rama ironi me Bashën: Berisha theu rekordin në not, ai me të

Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë një takimi në Devoll, nuk ka kursyer edhe batutat për kreun e opozitës Lulzim Basha, dhe ‘rekordet’ e tij duke ecur për të takuar qytetarë të shumtë.

“Berisha deri më dje thyente rekordin për qëndrimin në ujë, e sot na del Luli që thyen rekordin për të ecur në këmbë. Ndoshta me këtë ka dashur të thotë që nuk e dua timonin, por dua këpucë për të ecur në këmbë. Duan të marrin vota, duke mashtruar. Luli thotë kam një program gjermano-amerikan. Janë ca që thonë kemi një program të paparë, etj.” tha kryeminsitri./ dritare.net