Rama e pyet vogëlushen: Më njeh kush jam? Ja si përgjigjet ajo!

Në një takim me banorët e prekur nga tërmeti, Rama si gjithmonë nuk i ka shmangur batutat. Këtë herë, favorizuar nga përgjigja e një vajze, Mela, teksa e ai e pyet nëse e njeh se kush është. Ja biseda:

Rama: Më njeh ti mua kush jam?

LEXO DHE :  Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti sot!

Vajza: Ti je lali Eri.

Veliaj: Pse na ngatërrove ti zemra ne?

Rama: Nëqoftëse unë jam lali Eri, po ky kush është, plaku vitit të ri, ka përfunduar Rama./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.