Rama: Detyra më kërkon të largohem. Sot dhe nesër nuk do të jem pranë jush

Përmes një video live, kryeministri Edi Rama, njoftoi se nuk do të jetë sot dhe nesër në Shqipëri.

“Miqtë e mi, detyra më kërkon të largohem sot për në Samitin e Natos. Me të mbaruar Samiti, do të kthehem për mbledhjen e zakonshme, sepse nuk është më e jashtëzakonshme, por me një ndalesë në Romë, për emisionin Porta a Porta. Ku do të kërkoj solidaritet nga shtëpia jonë e dytë, Italia”, tha Rama./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Vijon debati për masakrën e Reçakut, Thaçi: Serbia ka kryer gjenocid, të kërkojë falje

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.