Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Detyra më kërkon të largohem. Sot dhe nesër nuk do të jem pranë jush

Rama: Detyra më kërkon të largohem. Sot dhe nesër nuk do

Përmes një video live, kryeministri Edi Rama, njoftoi se nuk do të jetë sot dhe nesër në Shqipëri.

“Miqtë e mi, detyra më kërkon të largohem sot për në Samitin e Natos. Me të mbaruar Samiti, do të kthehem për mbledhjen e zakonshme, sepse nuk është më e jashtëzakonshme, por me një ndalesë në Romë, për emisionin Porta a Porta. Ku do të kërkoj solidaritet nga shtëpia jonë e dytë, Italia”, tha Rama./L.F-dritare.net