Rama: Çfarë borxhi i kanë socialistët atij që u bë kryeministër, kryetar kuvendi e president

Kryeministri Rama nga Lushnja ku ka mbajtur takimin e radhës elektoral  us hpreh se socialistët nuk i kanë asnjë borxh Metës, i cili pa mbushur 50 vjeç u bë kryeministër, kryetar parlamenti dhe President.

Gjithashtu Rama theksoi se “ata duan që të iki një orë më parë por nuk ua plotësoj dëshirën.”

“Çfarë borxhi i kanë socialistët një njeriu që pa mbushur 50-vjeç është bërë kryeministër, kryetar parlamenti dhe President dhe prapë nuk e zë vendi pa futur shkopinj nën rrota, doli se ishte edhe gurë edhe dorë. Duan të iki një orë e më parë, por nuk ua plotësoj dot dëshirën”, u shpreh Rama./ e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Informaliteti/ Dhjetëra biznese të mbyllura në Sarandë, Rama publikon fotot

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.