Pse u harrua Kodi Zgjedhor!

Nga Dritan Hila

 

Kaluan 15 ditë nga tërmeti. Edhe pak dhe vijnë Krishtlindjet dhe Viti i Ri. Pastaj ca ditë sa të tresim gjelin dhe nga 16 janari hapim parlamentin. Në fund të janarit do diskutojmë për bilancin e dëmeve. Një muaj kalon me sharje “hajdut”, “te korruptuar”, “rindërto me leket e koncesioneve”, dhe ja ku erdhi marsi.

LEXO DHE :  Videoja duke thithur kokainë, SPAK nis hetimet për Lefter Allën

Gjashtë muaj para zgjedhjeve nuk ndryshohet kodi. Pra zgjedhjet nuk bëhen dot as në tetor. Që dmth do të shkojmë në zgjedhje në qershor 2021 me këtë kod që kemi. Dmth prej katër vjetësh Rama e tërheq këtë opozitë prej hundësh. Mos kujtoni se po mos binte tërmeti do ndryshonte gjë. Thjesht Rama është dy lëvizje para./dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.