Pse e shtyu presidenti me një orë konferencën?Meta sqaron arsyen!

Kreu i shtetit Ilir Meta, ndonëse kishte njoftuar se konferenca e jashtëzakonshme do të zhvillohej në orën 14:00 ajo nisi një orë me vonesë.  I pyetur nga gazetarët se cili ishte shkaku i kësaj vonese, presidenti u përgjigj se kjo deklaratë e tij është shumë e rëndësishme, ndaj duhet që çdo informacion i transmetuar të jetë i saktë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Një këshillë nga Hemingway që do të të ndryshojë jetën!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.