Protestuesit e opozitës, marshojnë drejt Parlamentit

Pas protestës te Kryeministria, opozita e bashkuar marshon drejt Parlamentit. Basha u ka bërë thirrje protestuesve të marshojnë drejt Parlamentit, me blicin e telefonit ndezur.

 

LEXO DHE :  Shkodër/ Trafikonin emigrantë drejt BE, arrestohen 2 persona

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.