Protesta e opozitë/ Shoqërohet në polici “Ujku i Cërrikut”, goditi efektivët me sende të forta

Mes të ndaluarve nga policia mbrëmjen e djeshme, pas protestës së opozitës, ishte dhe aktivisti 42-vjeçar, Saimir Rexhepi nga Cërriku.

I njohur me pseudonimin “Ujku i Cërrikut”, ai është shoqëruar në policia pasi është filmuar teksa godet me sende të forta Kryeministrinë dhe efektivët e policisë.

LEXO DHE :  Pyet logopeden/Jam 25 vjeç dhe nuk shqiptoj dot disa shkronja. Çfarë më këshilloni?

Policia e Tiranës e ka shoqëruar ‘Ujkun e Cërrikut’, dhe ka nisur hetimet ndaj tij për të përcaktuar specifikisht rolin./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.