Princi Filip nuk vë mend nga aksidenti, shkel sërish ligjin

48 orë pas aksidentit, Duka e Edinburgut ka shkelur sërish ligjin, duke qarkulluar pa rrip sigurimi.

Policia e Norfolk-ut thotë se ata kanë folur sërish me princin Filip, pasi ai ishte fotografuar duke vozitur pa rrip sigurimi, 48 pasi u përfshi në aksidentin, që mund t’i merrte dhe jetën, informon dritare.net

LEXO DHE :  Kursi i këmbimit valutor, 29 janar 2020

Ndërkohë në aksidentin e parë, ku fajtor rezultoi princi Filip, Emma Fairweather, e cila e theu dorën tha për “Mirror” se, Duka ende nuk i ka kërkuar ndjesë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.