Princ Harry mban fjalim emocionues, përmend dhe bebin

Princ Harry dhe Meghan Markle nuk ka pak ditë që kanë bërë publikë lajmin se në familjen mbretërore do të vijë një foshnje. Fëmija e tyre vjen në jetë në pranverë të 2019, dhe gjatë fjalimit të tij në ceremoninë e Invictus Game, në Sydney, princ Harry ka thënë dy fjalë për shtazanin e Meghan.

Prince Harry and Meghan Markle

“Para së gjithash, faleminderit për mikpritjen që na keni bërë mua dhe Meghan përgjtë këtyre ditëve. Unë dhe bashkëshortja ime Meghan kemi qenë shumë të nderuar me vizitën këtu dhe shumë të lumtur që kemi festuar bashkë gëzimin tonë personal, me të gjithë ju”, ka thënë ndër të tjera Harry.

LEXO DHE :  Premier League/ Spektakël në “Etihad”, City ndalet nga Tottenhami

Prince Harry and Meghan Markle

Siç duket Harry është shumë i lumtur që së shpejti do bëhet baba dhe nuk lë rast pa e përmendur pritjen e ëmbël. Ai dhe Meghan vazhdojnë vizitën e tyre dy javore në Australi./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.