Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Plane për dasmë/ Ja kur do të martohen Alfio dhe Fatma!

Plane për dasmë/ Ja kur do të martohen Alfio dhe Fatma!
Kuzhinieri Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Para pak kohësh ata janë bërë prindër, por kjo nuk do të thotë se çifti nuk do të zhvillojë një dasmë për kurorëzimin e dashurisë së tyre.

në një intervistë, Alfio ka thënë se vitin tjetër do të kemi dasmë. Ai ka treguar se kanë menduar për një ceremoni modeste në rrethin e familjarëve dhe miqve, duke mos zbuluar detaje të tjera./E.B-dritare.net