Plagosje me armë zjarri në Kavajë, pranë Bashkisë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së vjetër, ndërsa raportohet për një të plagosur. I plagosuri është identifikuar si Rexhep Tare.

Policia ndodhet në vendngjarjes dhe ka nisur hetimet. Banorët kanë thënë se policia ka arritur të ndaloje autorin, e identifikuar si Fitim Baboci.

LEXO DHE :  Vuçiç në sy të Thaçit e Macron: 10 shtete do të tërheqin njohjen e Kosovës

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, ndërsa autori po shoqërohet në Komisariat, për veprime të mëtejshme. Është sekuestruar edhe arma e dyshuar e krimit, një armë zjarri kallashnikov./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.