Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Përmbytet stadiumi/ Ndërpritet në Vlorë ndeshja Flamurtari-Teuta

Përmbytet stadiumi/ Ndërpritet në Vlorë ndeshja

Është ndërprerë pak pasi kishte nisur ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës në Vlorë, e vlefshme për javën e 17 të Superligës.

Shkak për ndërprejen e ndeshjes është bërë shiu i cili ka përmbytur stadiumin.

Ndërprerja e ndeshjes u bë në minutën e pestë, me arbitrin e takimit, i cili dërgoi dy ekipet në dhomat e zhveshjes, pasi ishte e pamundur të zhvillohej ndeshja në ato kushte./ I.M-Dritare.net