Përmbytet stadiumi/ Ndërpritet në Vlorë ndeshja Flamurtari-Teuta

Është ndërprerë pak pasi kishte nisur ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës në Vlorë, e vlefshme për javën e 17 të Superligës.

Shkak për ndërprejen e ndeshjes është bërë shiu i cili ka përmbytur stadiumin.

LEXO DHE :  Turqia në valën e tërmeteve/ Vijojnë pasgoditjet e fuqishme!

Ndërprerja e ndeshjes u bë në minutën e pestë, me arbitrin e takimit, i cili dërgoi dy ekipet në dhomat e zhveshjes, pasi ishte e pamundur të zhvillohej ndeshja në ato kushte./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.