Përleshje mes të burgosurve në burgun e Rrogozhinës

5 të burgosur janë përleshur me njëri-tjetrin në burgun e Rrogozhinës, në ambientet e palestrës dhe për pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej tyre. Ai është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë. Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes të burgosurve./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Vuçiç në sy të Thaçit e Macron: 10 shtete do të tërheqin njohjen e Kosovës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.