Pas Tusk, Rama vë përballë Bashës edhe kryeministrin italian

Pas Donald Tusk, kryeministri Edi Rama ka vënë përballë kryeopozitarit, Lulzim Basha edhe kryeministrin italian, Guiseppe Conte.

Opozita fajëson qeverinë për dështimin  e negociatave, ndërkohë, Rama publikon edhe deklaratën e Conte, i cili u shpreh ditën e vendimit të Këshillit Evropian, se Shqipëria meritonte hapjen e negociatave./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Nga bionde sërish në brune/Xhensila Myrtezaj ndryshon look

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.