Pas qeverisë, Rama mbledh nesër grupin parlamentar

Ndërsa në mesnatë pritet të mblidhet qeveria, për shkak të tërmeteve, mësohet se nesër kryeministri Edi Rama do të mbledhë edhe grupin parlamentar të Partisë Socialiste.

Mbledhja do të zhvillohet nesër rreth orës 11:00 në Kryesinë e Kuvendit. Përveç deputetëve, në mbledhje, do të marrin pjesë edhe ministrat dhe krerët e bashkive./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Historia e jashtëzakonshme, që mahniti mjekët më të mëdhenj të botës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.