Pas Clinton, mbërrin në Kosovë dhe ish-sekretarja amerikane Albright

Pas ish-presidentit amerikan Bill Clinton, në Kosovë ka mbërritur dhe ish-sekretarja amerikane Albright.

Clinton dhe Albright, do të marrin pjesë në aktivitetin shtetëror të organizuar për 20-vjetorin e Çlirimin e Kosovës.

Lajmin për arritjen e ish-sekretares Albright e ka bërë të ditur ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, përmes një postimi në Facebook./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Erion Isai: Do e bëjmë Kolonjën, më të bukur se Peleshi Korcën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.