Partizani-Tirana, dhuna kalon nga futbolli në basketboll

Nuk ka të ndalur!

Dhuna në futbollin shqiptar është bërë disa herë subjekt kritikash jo vetëm brenda vendit por edhe ndërkombtarisht.

Së fundmi, tifozët e Partizanit dhe Tiranës, në basketboll kanë lënë përsëri shije të hidhur .

LEXO DHE :  Harry dhe Meghan heqin dorë zyrtarisht nga titujt mbretërorë

Tifozët vendas janë përplasur pas lojës me policinë, ndërsa rezultati u mbyll në shifrat 69-78 për miqtë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.