Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Partizani-Tirana, dhuna kalon nga futbolli në basketboll

Partizani-Tirana, dhuna kalon nga futbolli në basketboll

Nuk ka të ndalur!

Dhuna në futbollin shqiptar është bërë disa herë subjekt kritikash jo vetëm brenda vendit por edhe ndërkombtarisht.

Së fundmi, tifozët e Partizanit dhe Tiranës, në basketboll kanë lënë përsëri shije të hidhur .

Tifozët vendas janë përplasur pas lojës me policinë, ndërsa rezultati u mbyll në shifrat 69-78 për miqtë./ I.M-Dritare.net