Nxirret një tjetër trup i pajetë i familjes Lala, në zonën e Ish-Kënetës

Shkon në 42 numri i viktimave nga tërmeti 6.4 ballë i së martës.

Së fundmi është nxjerrë nga rrënojat vilës së shembur te zona e Ish-Kënetës, një tjetër pjesëtar i familjes Lala. Nën rrënoja ka edhe 4 anëtarë të tjerë të kësaj familjeje./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Dhuna e tmerrshme ndaj vajzës, arrestohet nëna

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.