Nuk kanë fund citimet/ Rama poston qëndrimin e DASH për negociatat

Prej ditës së hënë, kryeministri Edi Rama dhe kryedemokrati Lulzim Basha kanë publikuar dhjetëra pastime, ku citojnë liderët europianë, dhe institucione të huaja në lidhje me negociatat.

Rama vë theksin se të gjithë janë dakord se “JO”-ja nuk ishte për Shqipërinë në thelb, por vinte pas përplasjeve në BE, ndërs Basha  thotë se “jo”-ja ishte për qeverinë shqiptare.

LEXO DHE :  Ushqimet për të cilat nuk duhet të shqetësoheni për skadimin!

Së fundmi kryeministri Ka publikuar qëndrimi ne Departamentit Amerikan të Shtetit ku shprehet se, :”DASH është i zhgënjyer me Francën, e cila nuk njohu meritat e Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut”./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.