Një surprizë e jashtëzakonshme nga mamaja, për Nora Istrefin

Nora Istrefi ka marrë pjesë në emisionin e Arbana Osmanit, Dua të të bëj të lumtur për të suprizuar të ftuarit e natës, por mesa duket në fund ajo ka mbetur më e surprizuar nga autorët e programit. Me aq sa mund të dallojmë në promon e emisionit që do të jepet këtë të shtunë, Nora ka folur pak edhe për lidhjen me ish-bashkëshortin e saj Robert Berishën.

Nuk ja asnjë tjetër që ka ndikuar në vendimin tonë për t’u larguar pak nga njëri-tjetri është shprehur ajo duke shuar zërat se mes tyre nuk ka hyrë asnjë emër tjetër. Më pas ajo ka marrë edhe një mesazh nga Roberti, por në promo nuk zbulohet më shumë.

LEXO DHE :  Greqia masa të rrepta për të shmangur shpërthimin e koronavirus

Më tej në fund të programit ka ardhur surpriza e vërtetë për këngëtaren.

Nëna e saj, që pas vdekjes së babait, nuk këndonte më. Por për Norën ajo këndoi sërish.

Siç duket, këngëtarja ka derdhur mjaft lot nga këto surpriza./L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.