Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri. Kjo është sfida e tetë e Kombëtares Shqiptare në këto eliminatore që kërkon suksesin e katërt. Shqipëria ka siguruar deri tani 3 fitore dhe 4 humbje, ku e fundit ishte ajo me Turqinë, e cila e mundi 1 me 0. Shqipëria sot luan për fitore, në mënyrë që të barazojë bilancin e ndeshjeve./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Ja gjendja e protestuesit të Astirit, që u tha se kishte vdekur!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.