Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ilir Beqaj publikon pamjet e transformimit të Pukës: Premtim i mbajtur!

Ilir Beqaj publikon pamjet e transformimit të Pukës: Premtim i

Drejtuesi politik i qarkut të Shkodrës, Ilir Beqaj ka publikuar pamjet e transformimit të qytetit të Pukës.

View this post on Instagram

A post shared by Ilir Beqaj (@beqajiliral)

Tashmë Puka është kthyer në një destinacion që tërheq gjithnjë e më shumë turistë. I mrekullueshëm për turizmin veror dhe dimëror. Pukën e mrekullueshme e pamë për herë të parë në reportazhin e gazetares, Rudina Xhunga, i cili është një nga emisionet më të shikuara në youtube "Rudina Xhunga". Rudina na prezantoi me Pukën e panjohur.

Vetë stafi i dritare.net shkoi në Pukë pas emisionit dhe nuk kishte asgjë më pak nga ato që tregon gazetarja në emisionin e saj./K.C/dritare.net