Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Gënjeu për shtatzëninë, dhe u kap me armë, jepet masa e sigurisë për Fjolla Morinën!

Gënjeu për shtatzëninë, dhe u kap me armë, jepet masa e

Gjykata e Kukësit ka vendosur masën e sigurisë, "arrest shtëpie" për këngëtare ne Fjolla Morina, e cila është kapur me dy pistoleta në kufirin e Morinës.

Gjithashtu gjykata nuk ka besuar se këngëtarja është shtatzënë, dhe ka kërkuar një eco të dytë, e cila ka hedhur poshtë lajmin se ajo është shtatzënë./ I.M-Dritare.net