Ngjarja në Selenicë/ Ministri Xhafaj niset drejt fshatit

 

Ridvan Zykaj 24 vjeç ka vrarë ditën e premte 8 persona, të afërm të tij.

Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë, Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, dhe Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu janë nisur menjëherë drejt fshatit Resulaj të Selenicës.

LEXO DHE :  Java nisi me shi, ja si do të jetë moti orët në vijim!

Nga ana tjetër detaje të tjera kanë dalë për autorin, 24-vjeçar.

Mësohet se 24-vjeçari ka qenë në një drekë me familjen e tij.

Dyshimet janë se gjatë kohës së kryerjes së aktit të rëndë autori ka qenë në gjendje të dehur./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.