Ngjarja në Prishtinë, humb jetën edhe një i plagosur tjetër

Ditën e sotme është shënuar një ngjarje e rëndë në Prishtinë. Pas një përleshje me armë zjarri, mbeti një viktimë dhe 3 të plagosur. Gazeta Express shkruan se, është shënuar dhe viktima e dytë, i identifikuar si M. Rafuna.

Pas ngjarjes, është ndaluar dhe një persona i tretë, si i dyshuar për përfshirje në sherrin me armë. Lajmin për të ndaluarin e tretë e bëri të ditur për Express, prokurori i rastit Ilaz Beqiri. “Jemi duke i vazhduar hetimet. Do ta ndalojmë edhe një të dyshuar të tretë për këtë rast. Për momentin motivi thuhet të jetë pronësor”, ka thënë Beqiri./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Robert Berisha flet i revoltuar: Unë nuk jam i Norës!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.