Nga nesër, moti i keq do të mbizotërojë vendin

Duke filluar që nga dita e nesërme, e martë 3 dhjetor, moti do të përkeqësohet, duke bërë që reshje shiu dhe shtrëngata të ketë në të gjithë vendin.

Sipas IGJEUM, nesër priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës dhe lokalisht mesatare në qarqet Dibër, Lezhë, Elbasan, Fier, Berat, Korçë, Vlorë.

LEXO DHE :  Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM

Temperaturat pritet të shënojnë: në bregdet: 11 / 16 °C, në vendet e ulëta: 11 / 14 °C dhe në vendet malore: 3 / 11 °C./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.