Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nga bjonde në brune. Xhemi Shehu ndryshon lukun!

Nga bjonde në brune. Xhemi Shehu ndryshon lukun!

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura dhe bukuroshe të ekranit shqiptar. Prej vitesh jemi mësuar ta shikojmë me flokët bjonde, por së fundi ajo na ka surprizuar të gjithëve.

Visualizza questo post su Instagram

Bye?

Un post condiviso da Xhemi Shehu (@xhemishehu_) in data:

Nga bjonde është bërë brune dhe ndryshimi është tepër i dukshëm. Tani Xhemi duket akoma me e bukur dhe me këtë pamje na riktheu pas në kohë, kur ajo kishte flokët e zinj./E.B-dritare.net

Visualizza questo post su Instagram

?

Un post condiviso da Xhemi Shehu (@xhemishehu_) in data: