Nga bjonde në brune. Xhemi Shehu ndryshon lukun!

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura dhe bukuroshe të ekranit shqiptar. Prej vitesh jemi mësuar ta shikojmë me flokët bjonde, por së fundi ajo na ka surprizuar të gjithëve.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Bye👋

Un post condiviso da Xhemi Shehu (@xhemishehu_) in data:

Nga bjonde është bërë brune dhe ndryshimi është tepër i dukshëm. Tani Xhemi duket akoma me e bukur dhe me këtë pamje na riktheu pas në kohë, kur ajo kishte flokët e zinj./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama në Vorë: Drejt përfundimit 24 shtëpi të reja të nisura pas tërmetit të shtatorit

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

🤥

Un post condiviso da Xhemi Shehu (@xhemishehu_) in data:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.