Ndryshimet në look të Eneda Tarifës, që kanë për t’u mbajtur mend!

Këngëtaren, Eneda Tarifa e kemi parë të eksperimentojë shumë herë me flokët.

Fillimisht e njohëm me flokët gështenjë, më pas me flokë portokalli kur fitoi “Top Fest”.

Gjatë sezoneve të fundit të “Portokallisë”, provoi flokët me dritëhije bionde.

Më pas ndryshoi përsëri look për në Eurovision, duke iu kthyer portokallisë.

LEXO DHE :  Sot nis viti i ri shkollor, 24 mijë nxënës ulen për herë të parë në banka

Ndryshimi i fundi, ngjyra karotë ishte qershia mbi tortë, pasi e tregon këngëtaren më çapkëne, të re dhe i ka dhënë më shumë nur.

Dritare.net ka sjellë për ju, ndryshimet në look të Eneda Tarifës që kanë për t’u mbajtur mend gjithmonë/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.