Ndizen dritat/ Ja si duket Arena Kombëtare!

Mbrëmjen e sotme janë testuar prozhektorët në Arenën Kombëtare.

Për herë të parë, dritat gjigande kanë rënë mbi Arenën e cila është e vendosur në zemër të Tiranës.

Tanimë ka përfunduar shtrimi i tapetit dhe duket sikur gjithëçka është gati për inaugurim./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rubrika më e re në Dritare: Pyet Logopeden!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.