Sulmi ndaj prokurorit në Vlorë, Meta: Askush mos guxojë të vërë dorë ndaj njerëzve të ligjit!

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, prokurorit Albert Kuliçi iu hodh në erë me eksploziv automjeti. Për këtë ka reaguar edhe presidenti  i vendit, Ilir Meta.

Përmes një postimi në Facebook, Meta shkruan se e dënon me forcë sulmin ndaj prokurorit.

LEXO DHE :  Rama: Jam gati të bëj marrëveshje me Bashën!

Ai kërkon hetim dhe ndëshkim për autorët.

“Dënoj me forcë sulmin ndaj prokurorit Albert Kuliçi! Kërkohet hetim dhe ndëshkim për autorët! Askush të mos guxojë të verë dorë ndaj njerëzve të ligjit!”,- shkruan Meta./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.