Atentati ndaj prokurorit/ Apeli lë në burg Redjan Rrajën

Gjykata e Apelit ka rrëzuar kërkesën e Redjan Rrajës për t’u liruar, duke lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg”.

Rraja akuzohet si autor i dyshuar për atentatin në Shkozet, ndaj prokurorit Arjan Ndoj i cili udhëtonte me “Rrumin” e Shijakut dhe shoferin e tij, Andi Malokun, që humbi jetën pak ditë pas atentati./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Ja kush është policja që vrau 4 familjarët dhe veten, në Kosovë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.