Mezi e mbajnë këmbët, Bebe Rexha tregon si ndihet pas koncerteve!

Këngëtarët, në përgjithësi, programin e tyre e kanë shumë të ngarkuar me koncerte.

Të ngjitesh në skenë, të performosh për disa orë duke kënduar e kërcyer, nuk është një punë e lehtë, sado me pasion që ta kesh.

Këngëtarët, në rrjete sociale në tregojnë atë pjesën e bukur, ku janë të lumtur dhe duke u argëtuar, ndërsa anën tjetër, atë të sfilitjes, e tregon artistja shqiptare Bebe Rexha, përmes një postimi në Instastory.

LEXO DHE :  Debate për ligjin e medias/ Aleksandër Çipa: Po cënohet liria

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

🖤

Un post condiviso da Bebe Rexha (@beberexha) in data:

Pas konceritit gjigant që mabjti në Los Angeles, Bebe ka postuar një video në Instastory, me stafin e saj, ku nga lodhja mezi rrinë në këmbë. Madje në një moment, Bebe bie në tokë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.