Meta harron zgjedhjet, këmbë e duar luan me top në mëngjes!

Presidenti i vendit Ilir Meta ka dekretuar më herët që ditën e sotme të mbahen zgjedhjet lokale.

Por edhe pse e ka dekretuar vetë, Meta e ka harruar këtë datë, ndërsa është shfaqur në bregdet duke luajtur me top.

“E diela është më e bukur kur nis sportive” shkruan Meta në një postim në Instagram./ I.M-Dritare.net

 

View this post on Instagram

 

E diela është më e bukur kur nis sportive! ⚽

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare) on

LEXO DHE :  Meta takohet me Macron: Bashkëpunimi me Francën është shumë i rëndësishëm!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.