Mariza Ikonomi: Do t’ia nxij jetën Gent Hazizit!

Këngëtarja, Mariza Ikonomi ka postuar në Instagram dy foto me aktorin e njohur të humorit, Gent Hazizi.

Mesa duket, shumë shpejt Marizën do ta shohim te seriali “Familja Kuqezi”, dhe do të luajë përkrah Gentit.

Mariza shkruan në Instagram se do t’ia nxijë jetën Gentit, pasi është vajzë e mbrapshtë.

LEXO DHE :  Bleta shpallet specia më e rëndësishme në planetin Tokë

“Me të dashurin tim “ Edi Kuqezin” që do t’ia nxij jetën të shkretit si vajza e mbrapshtë 😅

Familja Kuqezi është familja më e mirë dhe me humorin më të shëndetshëm për të gjithë shqiptarët 😉
Mos e humbisni!”,- shkruan Mariza./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.