Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe shkruan disa gjëra për veten!

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka festuar sot ditëlindjen. Ndryshe nga herët e tjera, ku gjithmonë ka pritur urimet, sot ajo, në 26-vjetorin e saj, ka shkruar disa gjëra për veten.

Në një postim në Instagram, ajo shkruan: “Ky vit më ka ndryshuar në shumë mënyra dhe jam jashtë mase mirënjohëse që jam gjallë të shoh dhe një vit tjetër, të kem shansin të shoh njerëzit që dua më shumë, të korrigjoj gabimet e vjetra e të bëj gabime të reja, dhe të vazhdoj të punoj me veten time ndërkohë që po mundohem të jetoj jetën më të mirë. Falënderuese për të gjithë ata që më kanë ndihmuar të jem kjo që jam sot”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ndikimi rus në politikën britanike, Clinton: Turp që nuk publikohet raporti!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.