Letizia vesh kostumin e mrekullueshëm me pendë!

Kostumet e zinj janë një nga veshjet më elegante për gra, por ato që i japin më shumë pamje kësaj lloj veshje, janë detajet.

Dhe kush më mirë sesa Letizia di të zgjedhë detajet e duhura në veshje?

Mbretëresha e Spanjës e solli kostumin e saj të zi në një tjetër nivel, duke bërë që në mëngët e saj të ishin që qepura pendë.

LEXO DHE :  Motrat Kardashian kapen keq me njëra-tjetrën, ja pse!

Kombinuar me taka të zeza dhe flokët e errët, mund të themi se ky ishte një nga look-et më përfekte të saj./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.