Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ledri Vula do hidhej nga avioni po të merrte vesh se e dashura ishte shtatzënë!

Ledri Vula do hidhej nga avioni po të merrte vesh se e dashura ishte

Ledri Vula, ndërsa ndodhet në Dubai, po shijon në maksimum çdo moment.

Për  t'i plotësuar si duhet pushimet e tij dimërore në vende ekzotike, Ledri ka bërë një hedhje me parashutë, duke përjetuar një adrenalinë të jashtëzakonshme.

"Do ju tregoj fëmijëve të mi që kam qenë një supermen", shkruan Ledri si përshkrim për videon, por në komente thotë tjetër gjë.

View this post on Instagram

Imma tell my kids this was superman ???

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Përmes një batute Ledri shkruan se do hidhej nga avioni nëse merr vesh që e dashura është shtatzënë dhe nuk është 1 prilli./E.B-dritare.net