Kush është politikania më seksi sipas Arian Çanin? Ja kë zgjedh ai!

Arjan Çani ishte i ftuari i parë i emisionit më të ri nga Rudina Dembacaj, “Mos i fol shoferit”.

Në këtë intervistë të Çanit, ku foli për punën dhe karrierën, ka treguar edhe se cila është politikania më seksi në Shqipëri, sipas tij.

LEXO DHE :  Kamera e fshehtë/ Renato Mekolli nuk qenka aq trim sa duket në kuzhinën e djallit!

“Aktualisht? Grida Duma është politikania më seksi”, shprehet Çani.

Ndiqni videon në minutën 33:30.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.