Kunati i portierit të Partizanit-mediave: Kërkojini falje publike Aldos, për lajmet e rreme!

Katër ditë pas rrëzimit të portierit të Partizanit, Aldo Teqja, nga kati i gjashtë i pallatit, ka reaguar i vëllai i të dashurës së tij, që u tha se iajo shte shkaktarja që ai u hodh.

Kunati i Aldo Teqjes, Redi Veriu, ka reaguar pëmres një story në Instagram, ku akuzon mediat për lajme të pavërteta. Ai shkruan se të gjithë duhet t’i kërkojnë falje publikisht Aldo Teqjas.

LEXO DHE :  Ja zonat ku do të ketë reshje shiu sot!

“Përshëndetje! Ku jeni o portale dhe media, se nuk e di çfarë t’iu them… Si e vetëvratë Aldon? Dilni kërkoni falje publike se ishte turp”, shkruante Veriu./E.B-dritare.net

aldo teqja

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.