Kryeministri Rama poston foton e Arenës Kombëtare

Mbrëmjen e sotme, kryeministri Edi Rama, ka ndarë një foto në Facebook, të stadiumit “Arena Kombëtare”, i cili është drejt përfundimit.

😁ARENA⚽️KOMBETARE🇦🇱

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 14. September 2019

Kujtojmë se disa ditë më parë, Federata Shqiptare e Futbollit, publikoi disa pamje ku po shtrohej tapeti i gjelbër. Shumë shpejt, stadiumi, pritet të inagurohet./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Do të komunikoj me Macron për të kuptuar ecurinë e mëtejshme të procesit integrues

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.