Kryemadhi: Rama do shkojë në burg, mund të gjejë çuna të bukur

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Të Paekspozuarit” ka thënë se kryeministri Edi Rama do të përfundjë në burg.

“Do shkojë në burg Zoti Rakipi..meqë i ishte lutur Bashës si të ishte vajza më e bukur, do shkojë në burg se e kishte këtë merak, në burg mund të gjejë çuna të bukur”,- tha ajo.

Kryemadhi komentoi edhe batutat e Ramës që e ka etiketuar atë si “fallxhore”

LEXO DHE :  Pak motivim nga Kobe Bryant!

“Fundi i Edi Ramës do jetë tek filxhani i Monikës, aty do të jetë…

Unë nuk shoh fall, por besoj në Zot, por ai ka punësuar fallxhoren e gjermanishtes që shef filxhan e ka këshilltaren e kabinetit të tij.

Një gjë di t’i them: O të shpëtojë paratë, o kokën e tij”,- tha ajo./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.