Krah Olsi Ramës dhe trajnerit/ Portieri i Partizanit foto nga spitali

Portieri i Partizanit që ra nga kati i gjashtë i pallatit të tij disa ditë më parë, tashmë është gati të lërë ambientet e spitalit të Traumës. Klubi i ekipit të tij, ka postuar sot një foto ku Aldo Teqja, shfaqet në gjendje të mirë shëndetësore. Krah tij, janë edhe Olsi Rama, së bashku me trajnerin Franko Lerda.

LEXO DHE :  Rudina Xhunga: Të gjithë njerëzit duan Unazën. Policia po bën punën e saj me gaz jo me plumba, po provohet shteti ligjor

“Klubi njofton se gjendja shëndetësore e portierit Aldo Teqja është drejt përmirësimit të plotë. Shumë shpejt pjesëtari i skuadrës pritet të lërë ambientet e spitalit të Traumës. Klubi dhe tifozët vazhdojnë ti qëndrojnë pranë Aldos përgjatë gjithë periudhës së qëndrimit të tij në ambientet e spitalit”, thuhet në postimin e Klubit të Partizanit./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.