Na ndiqni edhe në

Shkrimet e Dritanit

Kikia: Më vjen për të qeshur për ata që vajtojnë ikjen e Bodes, për faqen e zezë të tyren

Kikia: Më vjen për të qeshur për ata që vajtojnë

I ftuar në emisionin “Arena”, të moderuar nga Dritan Hila, gazetari, Mentor Kikia, duke folur për Kuvendin e ri Kombëtar të PD-së, tha se i vjen për të qeshur për ata që qajnë ikjen e Ridvan Bodes nga kjo parti.

 Me interes janë ata që vijnë dhe po ikin. Më vjen për të qeshur për ata që vajtojnë për ikjen e Ridvan Bodes, njeriu më i pastër që ka pasur qeverisja shqiptare ndonjëherë, për faqen e zezë të atyre që mendojnë kështu. Shpresoj që kur shikoj fytyra të reja, sinqerisht lumturohem për të shënuar një epokë tjetër.”,- tha Kikia./K.C/dritare.net