Këto këpucë të sheshta, janë perfekte dhe për dasma!

Nëse ju jeni nga ato vajzat që i urrejnë takat ose nuk mund të qëndrojnë mbi to, dritare.net ju ka sjellë një zgjidhje ideale, si të dukeni bukur në dasma me këpucë të sheshta.

Në ditët e sotme, ke mundësinë të gjesh gjithçka që të nevojitet, mjafton që ju të dini sesi të kombinoheni.

LEXO DHE :  Kate Middleton hoqi dy unazat e preferuara gjatë vizitës në spital, zbulohet arsyeja!

Në galerinë më poshtë, dritare.net ju sjell disa modele këpucësh të sheshta, të cilat mund t’i kombinoni me çdo lloj fustani. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.