Këto janë xhaketat e lëkurës më të bukura për vjeshtën

Nuk ka gjë më të bukur, sesa një xhaketë lëkure, për t’u dukur bukur në vjeshtë. Gjithashtu është një nga veshjet që kombinohet më çdo gjë që ju vishni, duke filluar nga pantallonat, fundet, fustanet etj.

LEXO DHE :  Foto/  Kongresi i PS, nis me gratë për gratë!

Në galerinë më poshtë, dritare.net ju sjellë disa nga modelet më të bukura të kësaj vjeshte./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.