Këto janë lulet dhe perimet, që mund të rriten në një gotë uji!

Hudhra

Lulet e bëjnë shtëpinë tonë një vend më të bukur dhe të këndshëm për syrin. Megjithatë, jo të gjithë njerëzit kanë durim dhe dëshirë të kujdesen për to, për t’i rritur dhe vaditur. Por, dritare.net do ju tregojë sesi dhe ju që i doni lulet, mund t’i keni pa u kujdesur shumë për to. Në galerinë më poshtë, do ju tregojmë lulet dhe perimet, të cilat mund të rriten në një gotë me ujë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Emërohen zëvendësministra të rinj në Ministrinë e Arsimit dhe atë të Jashtme, ja kush janë!

Vëmendje: Nëse  nuk iu shfaqet galeria, ju lutem klikoni në www.dritare.net.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.