Këto foto tregojnë si stili i Meghan Markle ka ndryshuar, që kur u bë pjesë e mbretërisë!

Të jesh aktore Hollywood-i dhe të bëhet Dukeshë e Sussex, është një gjë jo e vogël dhe ndryshimet që ndodhin në jetë vërehen lehtësisht. Në momentin që jeni pjesë e mbretërisë, ju duhet të ndiqni rregullat e protokollit mbretëror. Një rregull i padiskutueshëm është kodi etik i veshjes, duke mos zbuluar shumë trupin.

LEXO DHE :  Video/ Ndryshime dramatike të motit, në mes të verës bie dëborë në Australi

Dritare.net ju sjell disa foto në galerinë më poshtë, që tregojnë sesi stili i Meghan Markle ka ndryshuar, që kur është bërë pjesë e familjes mbretërore./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.